BX Minerals - mineralinė kosmetika - natūralaus grožio pasaulis...

Kabuki

BX Minerals Kabuki šepetėlis - nauja kolekcija

 

 

 

 

Naujos kolekcijos sintetinių plaukelių Kabuki šepetėlis. Jo gamybai buvo naudojama tik aukščiausios kokybės nailonas, todėl šepetėlio plaukučiai yra labai švelnūs ir nedirgina net ir jautriausios odos. Šepetėlio rankenėlė pagaminta iš aliuminio, todėl yra ilgaamžė. Šis BX Minerals Kabuki yra specialiai pritaikytų išmatavimų, todėl yra ne tik idealiai tinkantis keliaujant, bet ir patogus naudojant kiekvieną dieną.

 

 

 

BX Minerals Kabuki šepetėlis

 

 

 

Šio prabangaus BX Minerals kabuki šepetėlio gamybai buvo naudojami ožkų ir ponių plaukeliai. Šepetėlis yra vidutinio tankumo ir ypač švelnus. Šis šepetėlis gali būtu naudojamas ne tik biriems makiažo pagrindams, bet ir kitoms pudroms.
Pastaba: šepetėlis gali šertis ir tai yra normalus procesas pirmiesiems jo naudojimo kartams dėl trumpos šepetėlio rankenos ir gausaus plaukelių kiekio.

 

 

 

 

BX Minerals Kabuki šepetėlis juodas

 

 

Šis juodas BX Minerals kabuki pagamintas iš švelnių ožkos ir ponio plaukelių yra vidutinio tankumo ir ypač švelnus, todėl nedirgina net ir jautriausios odos.

Pastaba: šepetėlis gali šertis, o tai yra normalus procesas pirmiesiems jo naudojimo kartams dėl trumpos šepetėlio rankenos ir gausaus plaukelių kiekio. Šepetėlis turi aliuminio rankenėlę ir yra patogus naudoti kiekvieną dieną.

 

 

 

 

 

APLANKYTI PARDUOTUVĘ: www.bxm.lt

Aplankykite mus FACEBOOK | Susisiekti | Parduotuvė: www.bxm.lt |
Copyright © 2009-2023 .

nach oben