BX Minerals - mineralinė kosmetika - natūralaus grožio pasaulis...

Matte maskuotojai

BX Minerals Matte serijos maskuotojai pasižymi intensyvesnio maskavimo savybėmis, pagaminti iš natūralių mineralų, savo sudėtyje neturi jokių alergizuojančių ar dirginančių priemaišų. Puikiai saugo odą nuo žalingo (UVA ir UVB) saulės poveikio. SPF 20. Ypač tinka Rožinės bei Acnes (spuogelių) paliestai odai, nes ne tik puikiai maskuoja, bet ir gydo odą. Maskuotojas yra daugiau kreminės konsistencijos nei makiažo pagrindas todėl puikiai maskuoja net mažus randelius, ar kitokius odos pažeidimus, bei suteikia matinį atspalvį.

Sudėtinės dalys: Titano dioksidas, cinko oksidas, geležies oksidai, sericite, baltmolis, žėrutis, rožių milteliai, ryžių milteliai. Kiekis: 5 g. Supakuota į 50 ml. indelį su sieteliu. Sietelis turi užraktą (sifter lock) mineralų perteklius neišbyra į indelio dangtelį todėl yra patogus naudoti ne tik namuose, bet ir keliaujant.

Naudojimosi instrukcija: mažą kiekį mineralų, įberkite į dangtelį, bei sukamaisiais judesiais įtrinkite mineralus į maskuotojo šepetėlį (concealer brush). Maskuotoją tepkite tik ant švarios ir sausos odos. Maskuokite tik būtinas vietas, tvirtai prispausdami šepetėlį prie norimos vietos, bei nežymiai išsklaidydami mineralus. Rekomendujama naudoti prieš makiažo pagrindą. Makiažo pagrindą galima naudoti ir ne Matte serijos.

Matte Bisk - tinka bet kokios spalvos odai.
Matte Summer - tinka vidutinio tamsumo ir/ar tamsesnio atspalvio odai.

 

MATTE BISK
BX Minerals Matte Bisk concealer big
MATTE SUMMER
BX Minerals Matte Summer concealer big

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

APLANKYTI PARDUOTUVĘ: www.bxm.lt

Aplankykite mus FACEBOOK | Susisiekti | Parduotuvė: www.bxm.lt |
Copyright © 2009-2023 .

nach oben