BX Minerals - mineralinė kosmetika - natūralaus grožio pasaulis...

Makiažo pagrindai

 

BX Minerals pagrindai pagaminti iš 100 proc. natūralių mineralų, todėl naudodamiesi makiažo pagrindu jūsų makiažas bus natūralus, lengvas bei glotnus. Supakuota į 50 ml. indelį su sieteliu. Sietelis turi užraktą (sifter lock) mineralų perteklius neišbyra į indelio dangtelį todėl yra patogus naudoti ne tik namuose, bet ir keliaujant.

BX Minerals

 

Makiažo pagrindas turi išbaigtą formulę, todėl pilnai maskuoja, saugo odą nuo žalingų saulės spindulių, bei palaiko normalią odos drėgmę. Neturi jokių dirginančių priemaišų. Jei turite tokių problemų kaip Rožinė ar spuogeliai, naudodami BX minerals makiažo pagrindą, jūs pajusite pagerėjimą, nes mineralai esantys pudroje gydo odos raudonį, bei spuoguotą veido odą.

Naudojimosi instrukcija:

Mažą kiekį mineralų, įberkite į dangtelį, bei sukamaisiais judesiais įtrinkite mineralus į šepetėlį. Patapšnokite kad nubyrėtų likę mineralai. Šepetėliu, švelniais sukamaisiais judesiais mineralus įtrinkite į veidą nuo centro žemyn ligi kaklo. Norint papildomai užmaskuoti veido odos defektus naudokite maskuotoją ir maskavimo šepetėlį.

 

BX Minerals makiažo pagrindų paletė

BX Minerals

Spauskite ant nuotraukos, kad išdidinti

 

Atspalviai - spauskite, kad išdidinti.

FAIR
BX Minerals Fondation Fair
FAIR LIGHT
LIGHT
 MEDIUM BEIGE

 

 

 

 

 

 

 

 

HONEY MEDIUM
MEDIUM
TAN
EXTRA TAN

 

 

 

 

 

 

 

 

DARK TAN
APLANKYTI PARDUOTUVĘ: www.bxm.lt

Aplankykite mus FACEBOOK | Susisiekti | Parduotuvė: www.bxm.lt |
Copyright © 2009-2023 .

nach oben