BX Minerals - mineralinė kosmetika - natūralaus grožio pasaulis...

Susiję

BX Minerals Matte serija - BX Minerals Matte seriją sudaro makiažo pagrindai ir maskuotojai. Makiažo pagrindas pasižymi intensyvesniu maskavimu, bet tuo pat metu išlieka 100 % natūralus!  Tai mineralinės produkcijos linija be konservantų, aliejų, kvapiklių, chemijos bei kitų odą alergizuojančių ar dirginančių sudėtinių dalių. Tai nauja ir puiki alternatyva BX Minerals kosmetikoje, kam yra reikalingas stipresnis maskavimas! Naudojant mūsų mineralinės produkcijos... (skaityti toliau)

Priežastys, kodėl turėtumėte rinktis mineralinę kosmetiką - Mineralinė kosmetika ne visuomet turėjo pačią geriausią reputaciją… anksčiau ji asocijuodavosi su kreiduota, grūdėta tekstūra, kurią panaudojus makiažas įgaudavo kaukės efektą… bet laikai keitėsi, o produkcija tobulėjo. Mineralinė kosmetika tapo novatoriška ir labiausiai geidžiama nei bet kada, ne tik dėl sudėtinių dalių, bet ir ilgalaikio poveikio odai. Taigi, kaip tai veikia? Mineralai, tokie kaip mica, cinkas ir titano oksidas... (skaityti toliau)

Grožio paslaptys perluose - Perlų pudra buvo žinoma dar senovės Azijoje ir dėl jos unikalių savybių buvo naudojama tradicinėje kinų medicinoje: oda tampa švelnesnė, elastingesnė, jaunesnė... (skaityti toliau)

Kodėl verta naudoti BX Minerals? - Nes šios kosmetikos kiekviena sudedamoji dalis ne tik kad nekenkia jūsų odai, bet ir ją gydo, tausoja, daro gražesnę bei lygesnę. Pasistengsime tai įrodyti... (skaityti toliau)

Kaip naudoti - Prieš pradedant naudoti mineralinę kosmetiką būtina žinoti keletą taisyklių, kad mineralinė kosmetika gražiai padengtų veidą ir ilgai išsilaikytų ant odos. Todėl BX Minerals norėtų Jums pateikti keletą patarimų...  (skaityti toliau)

Išsirinkite tinkamą atspalvį - BX Minerals turi devynis skirtingų atspalvių makiažo pagrindus, iš kurių galės išsirinkti, bet kuri mineralinės kosmetikos mylėtoja. Taigi, kaip išsirinkti teisingai? Jei birų makiažo pagrindą bandote pirmą kartą... (skaityti toliau)

Facebook - sekite mus!

Naujas vardas - trečiosios kartos mineralinė kosmetika... (skaityti toliau)

 

 

APLANKYTI PARDUOTUVĘ: www.bxm.lt

Aplankykite mus FACEBOOK | Susisiekti | Parduotuvė: www.bxm.lt |
Copyright © 2009-2023 .

nach oben