BX Minerals - mineralinė kosmetika - natūralaus grožio pasaulis...

BX Minerals

 

BX Minerals – tai mineralinė kosmetika, kuri idealiai maskuoja bei tausoja odą. Jos sudėtyje nėra jokių sintetinių priedų, todėl ji lengvai padengia odą bei sukuria idealų makiažą.

BX Minerals nepalieka kaukės efekto kaip dauguma skystų makiažo pagrindų. Originali formulė leidžia puikiai užmaskuoti trūkumus, bei leidžia odai kvėpuoti. Rezultatas – spindinti sveika oda ir natūralus makiažas išliekantis visą dieną.

BX Minerals

BX Minerals sukūrimui buvo naudojami tik aukščiausios rūšies žemės mineralai. Pudra praturtinta mikronizuotu titano dioksidu bei cinko oksidu, todėl apsaugo nuo žalingų saulės UVA ir UVB spindulių bei gydo odą. Mineralinėje produkcijoje nėra jokių sintetinių priemaišų, tokių kaip konservantai, talkas, aliejai, kvapai ar kitokios cheminės medžiagos galinčios dirginti jautrią odą. Savo sudėtyje neturi bismuto oksichlorido.

Naudojant BX Minerals jūs pajusite, jog jūsų oda tampa gražesnė ir sveikesnė. Mineralinė kosmetika yra tokia saugi ir patikima, kad ją rekomenduoja net plastikos chirurgai bei dermatologai visame pasaulyje

BX Minerals mineralinė produkcija:

* Ne tik apsaugo odą nuo žalingo atmosferos poveikio, bet ir gydo bei tausoja odą.
* Pagaminta iš 100% natūralių žemės mineralų, todėl yra lengvos konsistencijos, puikiai maskuoja bei suteikia natūralumo.
* Neturi bismuto oksichlorido, kukurūzų krakmolo, talko, sintetinių priedų, konservantų, silikonų, kvapų ir dažiklių.
* Nekemša porų, puikiai maskuoja raukšleles.
* Atspari vandeniui.
* Pagaminta JAV.

Kodėl vertna naudoti BX Minerals?

Nes šios kosmetikos kiekviena sudedamoji dalis ne tik kad nekenkia jūsų odai, bet ir ją gydo, tausoja, daro gražesnę bei lygesnę.

Kosmetikos sudėtinės dalys: cinko oksidas, titano dioksidas, geležies oksidai, baltmolis, magnio stearinas, žėrutis, ryžių milteliai. Kodėl verta naudoti BX Minerals skaitykite čia: toliau...

APLANKYTI PARDUOTUVĘ: www.bxm.lt

Aplankykite mus FACEBOOK | Susisiekti | Parduotuvė: www.bxm.lt |
Copyright © 2009-2023 .

nach oben